Pages Menu
Categories Menu

Posted in Do domu

Płyn do prania dywanów I tapicerki Carpet&Upholstery

Płyn do prania dywanów I tapicerki FM Group Carpet&Upholstery

Płyn, który podczas użycia tworzy aktywną pianę. Piana wnika głęboko we włókna tkaniny, czyszcząc dokładnie. Tkaniny po użyciu środka nie elektryzują. Płyn do prania ręcznego

Sposób użycia: Przez rozpoczęciem prania dywan lub inną powierzchnię należy odkurzyć. Następnie dwie łyżki płynu wymieszać z jednym litrem wody. Mieszać, aż do uzyskania piany. Za pomocą gąbki lub szczotki rozprowadzić dokładnie pianę na pranej powierzchni. W końcowym etapie powierzchnię przeciera się suchą szmatką. Należy pilnować, aby nie doprowadzić do przemoczenia materiału

Linia: For Home

Nazwa: Płyn do prania dywanów I tapicerki Carpet&Upholstery

Nazwa katalogowa: U005

Pojemność: 1000 ml

Cena: 12,60

15- 15% anionowe środki powierzchniowo czynne, < 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, < 5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa ( Limonene, Citral), 2- bromo- 2- nitropropane- 1,3- diol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Moja opinia:

Z racji tego, że mój mąż zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem i praniem dywanów, wykładzin oraz tapicerki samochodowej, środek został bardzo dokładnie przetestowany.

Przede wszystkim środek przyjemnie pachnie, co jest istotne w przypadku, gdy pierzemy dywan, wykładzinę, które leżą w pomieszczeniu, w którym przebywamy. Istnieją środki o nieprzyjemnym, albo nawet drażniącym zapachu, ten od nich stanowczo odbiega- na korzyść produktu.

Środek szybko zaczyna się pienić. Nie potrzeba dużego wysiłku, ani niepotrzebnej straty czasu, aby sporządzić pianę potrzebną do czyszczenia powierzchni.

Piana dodatkowo bardzo dobrze trzyma się powierzchni, co jest na plus zwłaszcza w przypadku czyszczenia podsufitki w aucie. Atutem jest fakt, że piana nie zmienia się w wodę, dzięki czemu nie spływa na głowę osoby czyszczącej, jak również nie powstaje obawa, że przemoczymy czyszczony materiał.

Efekt jaki osiągnęliśmy po umyciu tapicerki samochodowej jest naprawdę zadawalający. Materiał jest widocznie odświeżony, ma miły, delikatny zapach. Zabrudzenia z jedzenia, czy też picia zniknęły, ale nie były to też mocne plamy.

Z silniejszymi plamami nie poradził sobie w pełni. Plamy, które powstały dużo wcześniej wyblakły, ale nie zniknęły.

Podsumowując, jeśli poszukujemy środka, który ma służyć odświeżeniu materiału, tkaniny, środek ten jest dobrym wyborem.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
Płyn do prania dywanów I tapicerki Carpet&Upholstery, 7.0 out of 10 based on 3 ratings

Wyszukano za pomocą poniższych zapytań:

  • płyn do prania dywanów fm opinie
  • aktywna piana do prania dywanów
  • fm ktory plyn najlepszy
  • fm plyn do prania dywanow opinie
  • jakie plyny najlepsze do umycia tapicerki samochodowej
  • plyn do czyszczenia kanapy opinie
  • plyn do prania kanapy
  • płyn do prania kanapy

1 Comment

  1. Ciekaw jestem, czy ten preparat jest dobry. Mam nadzieję, że tak, bo chciałby go kupić. No ale niestety zraziłem się do wielu preparatow… Jeden do prania tapicerek zostawił mi na kanapie okropne ślady. A był przeznaczony właśnie do takiego rodzaju obicia. Więc ciężko już mi zdecydować się na coś nowego, niestety boję się znów, że środek będzie zły.

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress